Nejdet Tıskaoğlu seçim çalışmalarında kapsamında Gökçebey Üçburgu Sanayi sitesi esnafları, Emko Fenni Malz. San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Günay ve oğlu Fatih Günay’ı ziyaret ederken Kilimli Kurucu Üyelerinden Murat Çakır’ın abisi Fahrettin Çakır’ın cenazesine katıldı.

Tıskaoğlu yaptığı sosyal medya paylaşımlarında;

“Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu  kutlu yolda Zonguldak halkı için Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız, ben Zonguldak Çocuğuyum ben buranın evladıyım sizler için Zonguldak için hep birlikte el ele gönül gönüle sandıkları patlatacağız, Bize yüreklerini açan, desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime kucak dolusu sevgi ve saygılarını sunuyorum.”

AK Parti Gökçebey SKM Başkanı Sayın Erdal Biçici, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Cemalettin Akyol, AK Parti Bakacakkadı Belde Başkanı Sayın Özcan Aydemir, AK Parti Bakacakkadı Belde Kadın Kolları Başkanı Sayın Serap Adıyaman, teşkilat mensubu arkadaşlarımız ve Türkiye Gazetesi Yazarı Sayın Cem Küçük’ün iştiraki ile Gökçebey, Bakacakkadı bölgesinde faaliyet gösteren Emko Fenni Malz. San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Günay ve oğlu Fatih Günay’ı ziyaret ederek, emekçi kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Sayın Yusuf Günay, Sayın Fatih Günay ve emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”

“AK Parti Zonguldak/Kilimli Kurucu Üyelerinden Murat Çakır’ın Abisi Sayın Fahrettin Çakır Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhum Fahrettin Beyfendi’nin Cenaze Törenine katılım sağladık. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Rabbim geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.” dedi.

Editör: Sinan Kabatepe