Hentbol Süper Lige Terfi Müsabakaları için Zonguldak’a teşrif eden Hentbol Federasyon Başkanı Sayın Uğur Kılıç’ı ziyaret gerçekleştiren Nejdet Tıskaoğlu;

İlimizde Hentbol Branşını temsil edilmesi ve birçok yetenekli sporcularımıza öncülük olmak amacı ile  Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği Spor kulübü olarak 2023 2024 sezonunda Zonguldak ilini hentbol federasyonu erkekler ikinci Liginde temsil etme noktasında görüşme sağladığını ve Oldukça verimli geçen görüşme sonrasında Zonguldak Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sayın Cezmi Yalınkılıç, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Hakan Yüksel İle Birlikte mutabakata vararak Anlaşmayı imzaladığını açıkladı.

Sayın Uğur Kılıç’a Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği S.K Formasını takdim eden Tıskaoğlu, Kendisine nazik kabulleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyor bizlere bu konuda öncülük eden Sayın Hakan Yüksel’e de teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum Sözlerin dile getirdi. 

2023 - 2024 Hentbol Erkekler İkinci Liginde Zonguldak İlimizi başarılı bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum.. hayırlı ve uğurlu olsun..

Editör: Can Özkan Kayabaşılı