Zonguldak’ta  Kerim Yılmaz ve Levent Yaman tarafından düzenlenen  Best of Zonguldak birlik beraberlik gecesi ve ödül töreninde bir araya  gelerek birlik beraberlik  pozu verdiler.

GMİS ile OBİR Akademi arasında indirim anlaşması GMİS ile OBİR Akademi arasında indirim anlaşması

Zonguldak’ta ilk kez düzenlenen Best of marka ödül törenin sponsoru olan Nejdet Tıskaoğlu, törene TGRT haber sunucusu Cem Küçük ile birlikte katılım sağladı. 
 Sunuculuğunu  Buket Aydın ve Vahe Kılıçaslan yaparken Gazeteci Cem Küçük yılın en iyi sabah program sunucusu ödülünü alırkenve Elcab kablo ve ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu,  “Yılın en başarılı kablo firması ödülünü aldı. 

Zonguldak ilk vilayet olarak önemini vurgulayan Nejdet Tıskaoğlu ; burada olmaktan büyük mutluluk duyduk bizler  hepimiz Zonguldak’ın kalkınması için burada bir araya geldik.  Birlik beraberlik içinde şehrimize  en iyisini yapmaya çalışıyoruz ZONSİAD olarak  3-4-5 Mayıs da Zonguldak’ta 2.ncisi düzenlenen genel ticaret fuarında Zonguldak’ımızı tüm illerimizde tüm şehirlerimizde yansıtmak istiyoruz. Burada bunun için emek veren Kerim Yılmaz ve Levent yaman kardeşlerime teşekkür ediyorum.  
Ayrıca Buket Aydın ve Vahe Kılıçaslan Zonguldak’ımızın ilklerine ortak oldular  burada ödül alan arkadaşlarımız 2023 yılı boyunca güzel çalışmalara imza attılar ve ödülü hak ettiler.  önümüzdeki sene daha büyük bir organizasyon ile Zonguldak’ımızı daha farklı şekilde temsil edeceğiz. Bizler,  Zonguldak’ımızı her yerde hem hükümet geneli hem Türkiye genelinde en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Cümlelerine yer verdi.

Whatsapp Image 2024 04 28 At 19.03.36 (1)

Editör: Haber Merkezi