Aday Tıskaoğlu yaptığı sosyal medya paylaşımlarında;

“Tarihi bir güne daha şahitlik ettik bugün. Tarih yazacak kadrolar el ele, gönül gönüleydi bugün Dedeman Otelde. Mükemmel bir coşku,  mükemmel bir inanmışlık, mükemmel bir adanmışlık. Salonda 5 vekil adayından ziyade sanki salonun tamamı milletin vekil adayı gibiydi. Yeniden büyük bir Tarih yazmak için yetmez mi bu inanmışlık ve adanmışlık? Elbette ki yeter… İnançlıyız… Azimliyiz.. Kararlıyız.. Ülkemiz ve şehrimiz için bir milat olacak 14 Mayıs seçimlerinde bu inanç, bu azim ve bu kararlılıkla YEP YENİ BİR TARİH YAZACAĞIZ. Bu kutlu mücadelede elini değil, gövdesini taşın altına koyarak gece gündüz demeden bizlerle mücadele eden tüm dava arkadaşlarıma ve bizlere gönüllerini açan tüm hemşehrilerimize canı yürekten teşekkür ediyorum. BAŞARACAĞIZ..BAŞARACAĞIZ..BAŞARACAĞIZ…”

“Çaycuma İlçemizde Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanlığımızca düzenlenen Vefa İftarı programına Milletvekili adaylarımız Sayın Ahmet Çolakoğlu ve Sayın Dilek Kaya, Filyos Belediye Başkanı Sayın Ömer Ünal ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile katılım sağladık. İftar sonrası Bakacakkadı Albuzlar Düğün Salonunda Dava Arkadaşlarımızla hemşehrilerimiz ile sohbetteyiz. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte “TEK YÜREK” milletimizin yanındayız. Türkiye için başaracağız. Zonguldak için başaracağız.”

“Türkiye Yüzyılını Hep Birlikte İnşa Edeceğiz. Teravih Namazı sonrası Kayıkçılar Hacıoğlu Mahallesi sakinlerini ziyaret ederek bilgi alışverişi ve istişarelerde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Kayıkçılar Hacıoğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Durguncu’ya ve Kayıkçılar Hacıoğlu mahallesi halkına misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için Teşekkürlerimi sunuyorum..  Hep birlikte başaracağız.” Dedi.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı