Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençleri kaliteli vakit geçirmek, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla Gençlik Merkezlerini her geçen gün geliştiriyor, çeşitlendiriyor.

Zonguldak Gençlik Merkezi ve ilçe gençlik merkezlerinde gönüllerince vakit geçiren gençler kendilerine bu imkanları sunan yetkililere de teşekkür ediyor.

GENÇLER ELLERİNDE SİLAHLARLA (LASER TAG) AHŞAP ATÖLYESİNİ GEZDİ

Zonguldak’a Tekirdağ’dan gelen misafir voleybolcular Zonguldak Gençlik Merkezi’nde eğlenceli bir gün geçirdi.

Zonguldak Gençlik Merkezi’nde Bocce, Bilardo oynayan gençler ardından Tarihe açılan odaları ziyaret etti. Gençler Laser Tag oyunu için giyinerek ellerine laser silahları aldı, yol üzerindeki Ahşap Atölyesini ziyaret etti.

Gençlerin ellerinde Laser Tag silahlarla ahşap atölyesine girmeleri ise ilginç görüntülere sahne oldu. Ahşap atölyesinden çıkan gençler son olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü otoparkında Laser Tag oyunu oynadı.

ÇOCUKLAR LASER TAG ETKİNLİĞİ’NDEN BÜYÜK KEYİF ALDI

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle: “İlimize Voleybol müsabakaları için Tekirdağ'dan gelen gençlerimizi merkezimizde misafir ettik. Tarihe Açılan Odalar ve Ahşap Atölyesi, Bocce, Masa Tenisi, Bilardo ve Laser Tag etkinlikleri ile keyifli vakit geçirdik”

Editör: Can Özkan Kayabaşılı