MHP ADAYI YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYOR

Son iki gün seçim çalışmasını Kdz. Ereğli, Alaplı ve Kilimli İlçelerinde yoğunlaştıran Bozkurt’a ziyaret ettiği ilçe ve köylerde, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay, MHP Kilimli ilçe Başkanı Vedat Savaş, MHP Milletvekili Adayı Semih Aydın, MHP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ülkü ocakları başkanları da eşlik ederek, seçim çalışmalarına kararlılıkla devam ediyor.

BİR OY MHP’YE, BİR OY CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A

MHP kadrolarıyla seçim çalışmalarında son iki haftaya girilirken, Bozkurt sıkılmadık el görüşülmedik Zonguldak’lı bırakmayacaklarına dikkat çekti. Kdz. Ereğli Ormanlı beldesi, Alaplı İlçesi Fındıklı, Kabalar, Eleşler ve Okçular köylerinin yanı sıra, Kilimli ilçelerinde Sanayi esnafı, çarşı esnafı, ev ve mahalle ve STK, ziyaretlerinde bulunan Bozkurt, Türkiye’de ‘istikrar’ vurgusu yaparak, bir oy Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oyda MHP’ye İstemeyi sürdürdü.

ZONGULDAK ZENGİNLİKTİR

Ülkenin tüm bu kazanımlarımızın devamı için istikrarın çok önemli olduğunun altını çizen Bozkurt, “14 Mayıs seçimlerinde inşallah bir kere daha bu ülke istikrar diyecek ve MHP mecliste en güçlü şekilde temsil edilecek.  Zonguldak her farklılığını bağrında birleştiren büyük bir zenginliğin adıdır. Bu zenginliğe zenginlik katmak için gece gündüz çalışacağız. Biz bir oldukça güzeliz. Bizler bu davanın yılmaz neferleri, vatandaşlarımız ve seçmenlerimiz bu memleketin gerçek kahramanlarıdır. 14 Mayıs’ta tüm kesimlerden destek ve dua bekliyoruz” diye konuştu.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı