31 mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde MHP'nin Belediye Başkan Adayı olmak için müracaatta bulunan Tarık Semiz Başkan Adaylığının gelmesiyle resmen Gülüç Belediye Başkanı olmuş ve meclis listesini teslim edeceği gün ise partisinden istifa etti. Belediye Başkan Adaylığı ve partisinden istifa etmesinin sebebi ise AK Parti ile anlaşmasından kaynaklı olduğu öğrenildi. 

CUMHUR İTTİFAKINA ZARAR VERİLİYOR..

Gülüç Beldesinde ittifak yapilmazken Tarık Semizi'n MHP' den istifa ederek AK Parti'ye geçişine kamu oyundan ve teşkilatından büyük tepki geldi. Sosyal medya paylaşımlarından ihanet ile suçladılar.

Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı... Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı...

DAHA ÖNCE DE İYİ PARTİYE GİTMİŞTİ...

Geçtiğimiz yıllarda da Atilla Tarık Semiz MHP' den istifa ederek İyi partiye geçmiş buradaki siyasi hayatını kısa sürede tamamlayarak MHP'ye geri dönmüştü.

MHP GÜLÜÇ'TE ADAY ÇIKARACAK...

Mhp Gülüç Belediye Başkan Adayı Atilla Tarık Semiz'in istifa etmesinin ardından Başkan adaylarının seçim kurulunun teslim edilmesinin son gününde seçime girmek için yeni bir aday çıkaracağı öğrenildi. 

CUMHUR İTTİFAKINA BİR DARBE DE KANDİLLİ'DEN GELDI..

Diğer yandan MHP Gülüç Belediye Başkan adayı Atilla Tarık Semiz'in iddiaya göre yapılan anlaşma ile AK Partiye geçtiği aynı senaryonun Kandilli de de yapıldığı çıktı. Mhp Kandilli Belediye Başkan aday adayı Tahsin Arslan'ın da MHP' den istifa ederek AK Parti' ye katıldığı öğrenildi. Her iki istifa da kamuoyundan büyük bir tepki çekti.

Editör: Sinan Kabatepe