Seçim ofisinin açılış törenine, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek, Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, AK Parti Milletvekili adayları Muammer Avcı, Dilek Kaya, milletvekili aday adayları, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, protokol üyeleri seçim ofisini gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Yıldız; ‘Hedefimiz dört milletvekili’

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, “28. Cumhurbaşkanlığı seçim ofisini açıyoruz. Teşkilatımız burada. Canla başla sahadayız. Gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz. Hedefimiz dört milletvekili” dedi.

Çağlayan; ‘AK Parti açık ara fark atacak’

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Partinin seçimlerde açık ara fark atacağını söyleyerek: “Seçim büromuzun açılışını yapıyoruz. Seçimlere hazırız. Bugün açılışı yapıyoruz. Genel merkezimizden yetki almamızın akabinde geldi. Seçim büromuzun emeği geçen önceki dönem merkez ilçe başkanımıza belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bize bağlı dört belediye vardı. Şükürler olsun en az dört milletvekili almak istiyoruz. Bir birinden kıymetli milletvekili adaylarımız var. Açık ara AK partinin farkını göreceğiz. Vatandaşlarımızdan desteklerini istiyoruz. Seçimlerde güzel neticeler alacağımıza inanıyoruz. Allah bundan sonra acılar yaşatmasın” diye konuştu.

Alan; ‘AK Parti seçimlerde açık ara önde’

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti’nin seçimlerde açık ara farklı önde olduğunu ifade ederek, “Seçim ofisimizi açıyoruz. Milletvekili adaylarımız meclis üyelerimiz burada. İl başkanımızın dediği gibi AK partinin açık ara önde olduğunu görüyoruz. İnşallah en az dört milletvekili çıkarmak istiyoruz. İnşallah partimiz ve Zonguldak için hayırlı olur. Zonguldak’ta bizde rekor oy olarak cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Milletvekillerimize güveniyoruz. Perşembe günü Zonguldak’ta cumhurbaşkanımızı ağırlayacak. Bizim iki farklı durumumuz var. Vatan millet bayrak sevgisi. İkincisi Recep Tayip Erdoğan sevgisi” şeklinde konuştu.

Kaya; ‘Kadınlarımızla çığır açacağız’

AK Parti beşinci sıra milletvekili adayı Dilek Kaya, “Kadınların sesini duymak istiyorum. Seçim ofisimizin hayırlı olmasını temenni diyorum. Güzel bir atmosfer var burada. Ak Parti Zonguldak’ta bir çığır açacak. Sizlerle birlikte olacağız. Kadınların sesi olarak buradayım. Kadın Kolları MYK üyesiyim. Adaylarımız kim olursa olsun sonuna kadar birlikte çalışacağız. Liste güçlü adaylarımız var. Biz özellikle kadınlarımızla birlikte 4 milletvekili göndereceğiz meclise. Bundan sonra farklı projeler için burada olacağız. Kadir gecemizi ve Ramazan bayramınızı kutluyorum. Arkadaşların hepsini meclise göndereceğim” şeklinde konuştu.

Avcı; ‘Cumhurbaşkanımıza meşhur balkon konuşması yaptıracağız’

AK Parti birinci sıra milletvekili adayı Muammer Avcı, “Bugün burada İl başkanımız göreve devraldı. Belediye başkanımız burada. Böyle güzel bir seçim büromuzu açıyoruz.14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimler için çalışıyoruz. Karnemiz sağlam. Zonguldak için yaptıklarımızı anlayacağız. Allah’ın izniyle önümüzde ki seçimlerde Cumhurbaşkanımızı meşhur balkon konuşmasını yaptıracağız. 5 tane milletvekili adaylarımız var. Hepsi bir birinden kıymetli. Bu adaylarımızla seçime gireceğiz. Özellikle yürüyen projelerle alakalı 6 tane karayolu tünelimiz vardı inşallah 2 ve 2,5 yıl içerisinde 42 tünelimiz olacak” dedi.

Editör: Manşet67 Haber