Prof. Dr. Dağlı: “Geçmişten günümüze Türk kültüründe kadınların toplumdaki yeri ve değeri asla tartışılamaz” dedi.Kendi ayakları üzerinde durabilen, kendini geliştirmiş ve doğu ifade edebilen iyi eğitim alan kadınların, sadece kendi yaşamlarına değil ailelerine, çevrelerine ve topluma da büyük katkı sunacağını belirten Prof. Dr. Dağlı, şunları kaydetti:

“Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi dünyada her şey kadının eseridir. Hepiniz birer evlat ve birer eşsiniz. Bu misyonlar kapsamında birçok sorumluluklarınız var ama en önemlisi bir anne olarak geleceğimizin teminatı olan yeni nesilleri sizler yetiştireceksiniz. İyi ki varsınız. Kadınlar Günününüz kutlu olsun.”

SANKO Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu, SANKO Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sermet Kileci ile Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Öğr. Üyesi Prof. Dr. Mehtap Özkur’un da bulunduğu ziyarette, çalışanlara armağan takdim edildi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 08 173609

Ekran Görüntüsü 2024 03 08 173529

Kdz. Ereğli'de dere yatakları temizliği başladı... Kdz. Ereğli'de dere yatakları temizliği başladı...

Editör: Haber Merkezi