Farklı mesleklerden iş insanlarından oluşan ve bölgemizde gerçekleştirdiği geniş çaplı projeleri ile bilinen Kdz.Ereğli Rotary Kulübü, 2022-23 döneminde Fulya Dinçer başkanlığında birçok etkinlik ve projeyi hayata geçirdi.

2022-23 Döneminin son eşli kulüp toplantısını gerçekleştiren Dönem Başkanı Fulya Dinçer, misafirlerin de yer aldığı gecede, geçtiğimiz hafta Antalya'da yapılan Bölge Konferans'ında kulüp adına takdim edilen çok sayıda ödülü, kulüp üyeleri ile paylaştı.  

Gündeme dair bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, Yönetim Kurulu Kararı ile kulüp üyeliğine kabul edilen SMMM Umut Çevik ve eşi Merve için de bir üye kabul töreni gerçekleştirildi. Kulübe yeni katılan Çevik'in üye rozetini ise geceye misafir olarak katılan GDB. Süleyman Doğancıoğlu takdim etti.

Gecede kulüp bünyesinde 13 yaş altı çocuklar tarafından kurulan Rotakids Kulübünün de Kuruluş Töreni gerçekleştirilirken, Kurucu Başkan Kıvanç Ateş de kısa bir konuşma yaptı.

Kıvanç Ateş, Kemal Doğa Bahadır, Melis  Çelebi, Ateş Dinçer, Kerem Çelebi, Atlas Dokuzoğlu, Ahmet Ata İlhan, Toprak Efe ve Deniz Tunç un yer aldığı Rotakids Kulübü gelecek dönem çevre, doğa ve hayvanlar ile ilgili konularda topluma hizmet projeleri gerçekleştirecek.

Toplantının son bölümünde ise Gelecek Dönem Başkanı Doruk Dokuzoğlu da 1. Kulüp Asamblesi'ni gerçekleştirerek; Temmuz ayında "Dünyaya Umut Ol" teması ile başlayacak olan yeni dönem ile ilgili bilgiler paylaştı. 

Uluslararası Rotary Başkanı, UR 2430. Bölge Guvernörü ve yeni dönem ekibini tanıtan Dokuzoğlu, proje ve etkinliklerle ile ilgili kulüp üyeleri ve eşlerinin de tek tek görüşlerini aldı.

20230523222931_IMG_4298

20230523210222_IMG_4203

Editör: Sinan Kabatepe