Seçimler tamamlandı... Kazanan parti açıklandı... Seçimler tamamlandı... Kazanan parti açıklandı...

Uzun yıllardır işletmeciliğini yürüttüğü Çözüm Center firması  ile Ereğli halkına hizmet veren ÖZDEMİR ikinci şubesi teknoloji ürünleri satış mağazasınıda  de açarak markalaşma yolunda olan genç isim ÖZCAN ÖZDEMİR siyasette adını sıkça duyurmaya devam ediyor. 
Yeniden Refah Partisi, tanıtım programına katılan ÖZDEMİR, partiye geçiş sebebini sorduk, yaptığı açıklamada;
‘’Büyük Birlik Partisinde yaklaşık 3 yıldır siyasi faaliyetimize yoğun özveri ve azim ile çalışarak genel merkezimizin ve ilçe başkanlığımızın teveccühü ile Bölgemizde 28. dönem 2. sıra milletvekilli adaylığı ile devam ettim. Partimiz bana bu süreçte çok şey kazandırdı Allah onlardan razı olsun. Hepsinden memnunum ve razıyım, olumsuzluk içerisinde kalarak partimi değiştirmedim, Büyük Birlik Partisi, Yeniden Refah Partisi ya da Milliyetçi Hareket Partisi, hepsi milli görüşlü ve İslam sancağı altında halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile yürüyen bir partidir gidebileceğimiz yollar buralardır. Yeniden refah partisine gelecek olursak Emre Karaarslan kardeşimizi uzun yıllardır tanırım ahlaklı düzgün genç ce dinamik bir dava dostumuzdur ticaret ilişkilerimizde vardır, benim hep en büyük idolümde şudur gençlerin artık siyasette olmaları gerektiğini ve hizmet yolunda yorulmadan azimle bu işi daha hızlı bir şekilde çalışabileceğini bölgeye daha iyi hizmetler getirebileceğini hep vurguladım. ARTIK BU İŞLERİ GENÇLERE BIRAKIN diyerek arkadaşımızında projelerini çok beğendim gerçekten güzel işler başaracağına inanıyorum belediyeciliğin bölge halkımıza daha kaliteli daha adil bir şekilde hizmet getirerek nasıl yapılacağı hususunda Ereğlinize ispat edeceğini bunuda beraber başarabileceğimizi düşündüğümüzden kendisinin teklifini değerlendirdim ve EREĞLİ YENİDEN REFAH’ına kavuşsun anlayışı ile teklifini kabul ettim kendisine de çok teşekkür ederim. Belediye Başkanlığı adaylığında kendisine başarılar diliyorum. Sonuna kadar yanında olacağımı da burada beyan etmiş bulunuyorum. Buradan sonradaki siyasi hayatımızda da Yeniden Refah Partisi çatısı altında Genel Başkanımız Sayın;  Dr.  Fatih Erbakan hocamızın bayrağı altında devam edeceğim inşallah. YENİDEN REFAH PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI olarak bölgemizde daha güçlü hizmetler getireceğimize inanıyoruz. Başkada bir söz söylememe gerek yok. Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin.’’ Dedi. 
Karadeniz Ereğli Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan cevaben;
‘’Bizler ÖZCAN ÖZDEMİR’i daha öncesinden siyasi hayatımız başlamadan önce tanıyoruz. ÖZDEMİR  ile çok sayıda ticari ilişkimiz Ereğli’ye hizmet yolunda oldu bizlerde apartman site yönetimi ve temizlik hizmetleri firmasıyız biliyorsunuz. Biz vatandaşlarımıza 5 yılı aşkındır hizmet veriyoruz vermeyede devam ediyoruz. Bu yola girdiğimizde değerli Meclis üyesi adayının yani Ereğli'mizin geniş kapsamlı vatandaşımıza hizmet verebilecek noktada insanlarımıza son noktaya ulaşabilecek isimler adı altında ÖZCAN ÖZDEMİR’inde  olabileceğini ön gördük ve ÖZDEMİR’e kişisel bireysel bir teklifim oldu. ÖZCAN Bey kendi ailesiyle ve kendi iş dünyasıyla bu durumu istişare ettikten sonra bizleri de sevdiği için, ve partimize davamıza saygı duyduğu için bizlerin arasında olabileceğini söyledi. Allah buraya gelmemizi nasip etti. ÖZCAN ÖZDEMİR Yeniden Refah Partisi logosu altında buradan sonra siyasi hayatına devam edecektir. Allah nasip ederse 31 Mart'tan sonra hep birlikte vatandaşımıza hizmet için devam edeceğiz. İlk rozetini Belediye Başkan Adayı olarak ben takdim ettim. ÖZCAN Bey'e. Hayırlara vesile olmasını diliyorum inşallah.’’ Dedi.

WhatsApp Image 2024-01-25 at 20.28.57

Editör: Can Özkan Kayabaşılı