Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Orhanlar Mahallesinde Muhtar Adayı Süleyman Danışmaz, “ele mahallemizi çok daha güzel ve çok daha yaşanılabilir mahalle yapacağımıza inancım tamdır” dedi.

39 yaşındaki Genç İş insanı Süleyman Danışmaz,31 Mart’ta yapılması kararlaştırılan Mahalli İdareler (Yerel) Seçimlerinde yaşamaktan gurur duyduğunu dile getirdiği Orhanlar Mahallesi sakinlerinin desteği ile yola çıktığını söyledi.

Ticaret yaşamında; Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Kdz. Ereğli Belediyesi Kent Konseyi, Kdz. Ereğli Pazarcılar ve Tekel Bayileri Odası gibi önemli kuruluşlarda yönetici olarak görev aldığını hatırlatan Süleyman Danışmaz, şöyle dedi: “Halen mahallemizin ‘medar-ı iftarı’ olan Yeni Mahalle Spor kulübümüzde de yönetici olarak görevimi sürdürüyorum. Genç yaşıma rağmen gerek ticari, gerekse sosyal aktivitelerde yer alarak ekonomik ve yaşamsal tecrübemi de geliştirdim. Bu vesileyle; mahalle halkımızın önemli bölümünün önerisi ve istemi ile bu dönem yaşamaktan gurur duyduğum Orhanlar Mahallesi Muhtar Adayı oldum. Mahalle halkımızın da desteği ile el ele mahallemizi çok daha güzel ve çok daha yaşanılabilir mahalle yapacağımıza inancım tamdır.

Yeşiltepe-Kepez için "Çalışmalar başlanacak" Yeşiltepe-Kepez için "Çalışmalar başlanacak"

MUHTARLIK OFİSİMİZİ AÇTIK

Bu kutsal mücadele de ilk amacımız; her daim ulaşılabilir olmaktır. 10 yıldır ticaret yaptığım mahallemizde sahibi olduğum, Kayalar Manav’ın yan tarafına ‘Muhtarlık Ofisi’ açmış bulunuyoruz. Seçimlere kadar bu ofiste sık sık sizlerle bir araya gelip, mahallemizin sorunlarını ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişi yapmak istiyoruz. Değerli görüşleriniz bizler için çok önemlidir. Saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.”

Editör: Sinan Kabatepe