Sendikanın sosyal hesaplarından yapılan paylaşımlarda Odabaş; beraberinde Türk Metal Şube Başkanı Altan Kalfa ve şube yöneticileri ile birlikte, yetkili oldukları Tat Metal AŞ ve Erdemir Çelik Servis Merkezi (ERSEM) iş yeri temsilciler ile bir araya geldi.

Büyük Anadolu Ereğli Otel Tesislerinin açık bahçesinde birlikte akşam yemeği yinelen görüşmede, temsilcilerle iş yerleri ve güncel konular üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

Odabaş, burada yaptığı konuşmada, Türk Metal’in üyesinden aldığı gücü yine üyesi menfaatlerinde kullandığını belirterek, “Genel Başkanımız Pevrul Kavlak liderliğinde her geçen gün daha da büyüyen Türk Metal’de, birlik ve beraberliğimiz de çıta her an yükseliyor” dedi.

İŞ YERİ ZİYARETLERİ

Diğer yandan Odabaş, Şube Başkanı Kalfa ve yöneticileri ile birlikte ilçede kurulu Ereğli Demir ve çelik Fabrikalarındaki (Erdemir) ünite ziyaretlerine devam etti.

Türk Metal Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş dün de, sırasıyla; Erdemir Sevkiyat ve Ambarlama Müdürlüğü, 2. .Sıcak Haddehane Müdürlüğü, 3-4 Sürekli Döküm Müdürlüğü ile Yüksek Fırınlar Müdürlüğünde çalışan üyeleri ziyaret etti.

Üyeler ile güncel konular üzerinde sohbetlerde bulunan Odabaş, “Değerli arkadaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor,sağlıklı ve mutlu çalışmalar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bilindiği gibi Odabaş’a, Genel Başkan Yardımcılığına yeniden seçildiği Türk Metal Genel Kurulu ardından, Genel Başkan Kavlak tarafından tekrar Türk Metal Karadeniz Ereğli Şubesi sorumluluğu verilmişti.

Editör: Sinan Kabatepe