Alaplı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nuri Tekin, son araç konvoylu seçim çalışmasını yaptı.

Sahil parkta toplanan yüzlerce araçla gelen vatandaşlarca meşaleler yakılarak ve gençlerin “En büyük başkan bizim başkan” “Nuri Başkan” sloganları atılarak karşılanan Tekin, buradaki kalabalığı tek tek selamlayarak kısa bir konuşma yaptı.

“Beni burada coşkulu bir şekilde karşıladığınız için Allah razı olsun” diyen Tekin, “Seçim çalışmalarımızın sonuna geldik. Her gittiğimiz yerde aşırı bir ilgi ve sevgi seliyle karşılaşıyoruz. Alapli bizi seviyor, biz de Alaplı’yı seviyoruz. İnsallah Pazar günü de sandıktan başarılı bir sonuçla çıkacağız. Bütün anketlerde önde çıkıyoruz. Her gittiğimiz yerde büyük destek görüyoruz. İnşallah sizlerin desteğiyle, hemşehrilerimizin desteğiyle zafer bizim olacak, kazanan biz olacağız. “ dedi.

“Alaplı seninle gurur duyuyor” sloganlarına “Biz de sizinle gurur duyuyoruz.” Sözleriyle karşılık veren Tekin, “Ben sizinle hep beraberim, sokaklardan geldim, hep sokaklardayım. “ dedi.

Belediye Başkanı ve Belediye Başkanı Adayı Nuri Tekin, motosikletli grupların da eşlik ettiği oluşturulan uzun araç konvoy eşliğinde vatandaşları selamlayarak Yenimahalle’de kendisini bekleyen vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada toplanan kalabalığa da konuşan Tekin, “Beni burada karşıladığınız için Allah razı olsun . Sizleri seviyorum, Alaplı’yı seviyorum. Ben siyaset yapmıyorum. Sokaklardan geldim, olduğum gibi konuşurum. Sizlerden biriyim. Allah’a çok şükür Alaplı’da sizlerle beraber çok güzel hizmetler yaptık. Tekrardan yine sizlerle beraber güzel hizmetler yapacağız. Sadece seçim zamanı değil , her zaman sizlerin yanındaydım. Yine her zaman sizlerin yanında olacağım. Yenimahalle’ye park, bahçe, spor sahası çevre düzenlemeleri yaptık, inşallah 31 Mart’tan sonra Ahmet muhtarımla daha güzel hizmetler yapacağız. Desteklerinizi bekliyorum.” Şeklinde konuştu.

AK Parti'den Posbıyık'a hayırlı olsun ziyareti... AK Parti'den Posbıyık'a hayırlı olsun ziyareti...

Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Tekin, balkonlarından sevgi gösterisinde bulunanları da selamladıktan sonra, konvoylu şehir turunu Alaplı İlçe merkezinde tamamladı.

434391596 2168946060119848 7600526267800784971 N

Editör: Haber Merkezi