Bozkurt; Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı Bozkurt; Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

Bunu new balance 408 gibi klasik ayakkabı seçeneklerinde net bir şekilde görmek mümkün olmaktadır. Peki ama bu ayakkabının en büyük özelliği nedir? İnsanlar neden bu ayakkabıyı tercih etmektedir? Kısaca bu sorulara cevap verelim.

Tam Bir Klasik: 408

Tasarımı ile kendinden bahsettirmeyi başaran bir ayakkabıdır. Özellikle modern çizgilerinin yanı sıra alışık olduğumuz; New Balance ayakkabısı özelliklerini de barındırır. Hem günlük giyim için hem de hafif sporlar için uygundur. Özellikle Amerika’da en fazla satılan yürüyüş ayakkabıları arasında yer almıştır.

Özel tabanı ile son derece uzun süreli bir kullanım sağlar. New Balance 408 ayak konforu açısından da son derece başarılıdır. Günlük aktivitelerde performansı destekleyen bir yapısı bulunmaktadır.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli

Hiç şüphesiz New Balance, en kaliteli ve en uzun ömürlü ayakkabıları üretmektedir. Bunu kullanıcı yorumlarından, geri dönüşlerden ve ayakkabı araştırmalarından net bir şekilde görmek mümkün olmaktadır. Bir kez satın alınması durumunda, new balance 408 kadın çok uzun bir süre boyunca kullanılabilmektedir. Bu da dayanıklı ve sağlam bir ayakkabıya sahip olmanız anlamına gelir.

Fiyat aralığı ise daha çok, müşterileri memnun edecek şekilde belirlenmektedir. New balance markası, çok uzun ömürlü, tarz ve kaliteli spor ayakkabıları uygun fiyattan satması ile tanınmaktadır. Bu sebeple aynı model üzerinden pek çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sizler de bu farklı renk seçenekleri arasında sizin için uygun olan bir tanesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zarif tasarımı, konforlu tabanı ve uygun fiyatıyla mutlaka bir 480 sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Türkiye’de 480 konusunda en profesyonel satış noktalarından bir tanesi de SportStyle olarak ön plana çıkar. Pek çok renk seçeneği bulunmasının yanı sıra, son derece uygun fiyat ve ödeme kolaylığından yararlanarak bu ayakkabıları sizler de satın alabilirsiniz. Pek çok insanın beğenisini kazanan bir ayakkabı modeli olarak öne çıkar.

Editör: Bayram Tomakin