Gerçekleşen toplantıya Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı ve mahalle ve köy muhtarları,  Enerjisa Başkent Dağıtım A.Ş. yetkilileri bir araya geldi. Milletvekili Saffet Bozkurt gerçekleşen toplantı için "Enerjisa'nın Alaplı ilçemizde gerçekleştirdiği çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledik.

Toplantıda, vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen şikayet, talep ve önerileri firma yetkilileri ile paylaştık. Kesintisiz elektrik teminini sağlamak ve bölgenin yaşam kalitesini ve ekonomik faaliyetlerini iyileştirmek adına yapılması gereken çalışmalar hakkında kapsamlı istişarelerde bulunduk. 

TSO Başkanı Keleş basın toplantısında çalışmaları anlattı... TSO Başkanı Keleş basın toplantısında çalışmaları anlattı...

Bu verimli toplantı, Enerjisa'nın ilçemizdeki çalışmalarına dair şeffaf ve açık bir iletişim kurulmasına vesile oldu. Enerji hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulması için gereken adımları belirleyerek, Alaplı'nın gelişimine katkıda bulunmayı hedefledik." olarak yayınladı.

Whatsapp Image 2024 07 01 At 12.04.15

Editör: Sevgi Yavuz