14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için CHP’nin aday listesi bugün belli oldu. Milletvekili listesinde yer alamayan Neriman Posbıyık, değerlendirmede bulunarak, liste de yer alan 3. ve 5. sıra adayları tanımadığını söyledi.

14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için CHP’nin aday listesi bugün belli oldu. Listede yer almayan Milletvekili Aday Adayı Neriman Posbıyık, üçüncü ve beşinci sıra adayını tanımadığını söyledi. Neriman Posbıyık yaptığı açıklamada: “Önemli bir süreçten geçiyoruz. Elimizden geleni yaptık. Sıralama bu şekilde oldu. Öyle uygun bulunmuştur. Önemli olan geleceğimiz için mücadele etmek. Partim için sonuna kadar mücadelemi veririm, önemli olan ortaya çıkacak olan sonuçtur” dedi.

‘İKİ ADAYI TANIMIYORUM’

Diğer yandan Neriman Posbıyık, CHP’nin üçünü sırasında yer alan Milletvekili adayı Deva Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu ve beşinci sıra adayı Cemalettin Sağtekin’i tanımadığını söyledi.

Editör: Sinan Kabatepe