Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Yönetim Kurulu genç iş insanı Uğur Likoğlu, Partisinin İl Başkanı Murat Pulat ve İl Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney'i ziyaretlerde bulundu.

Likoğlu, yaptığı açıklamada, önceden planlı ziyaretleri, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler nedeniyle ertelediğini belirtti.

Ülkeyi yasa boğan deprem felaketinde, parti olarak ilçe genelinde çalışmalar yapıldığını, kendisinin de çalışmalara destek olduğun hatırlatan Likoğlu, şunları kaydetti:

"Her vatandaşımızın imkanları dahilinde çeşitli şekillerde destek olduğu çalışmalara ülke genelinde olduğu gibi bölgemizde de CHP olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik. İl ve İlçe teşkilatlarımız toplanan yardımları ilk elden deprem bölgesine ulaştırdı.

Bu nedenle önceden planlı İl Başkanımız Sayın Pulat'at ziyaretim gecikti. Başkanımı ziyaretimde başlıca konumuz yine Kahramanmaraş merkezli depremlerdi. Neler yapıldı, neler yapılamadı, ne gibi aksaklıklar yaşandı; bunlar üzerine sohbette bulunduk. Ayrıca 'Millet İttifakı'nı oluşturacak 6'lı masanın kamuoyuna duyurduğu ortak mutabakat metni üzerine konuştu. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Sayın Başkanı Pulat'a çok teşekkür ediyorum."

GENÇLERİN İLGİSİ

Adı, yapılacak genel seçimlerde Zonguldak'ta CHP Milletvekili Aday Adaylığında geçen Uğur Likoğlu, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Güney ile görüşmesinde de benzer konular üzerinde durduklarını dile getirerek, "Sayın Başkanımız ile de gençlerin partimize olan ilgilerinden söz ettik. Bu konuda teşkilatlarımızın gençlere verdiği önem üzerinde durduk" diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi