CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Uğur Likoğlu, eşi Begüm Likoğlu ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaztürk, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve yönetimlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde ilçelerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarede bulunuldu.

Adaylık yolunda Likoğlu’na başarılar dileyen Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretlerdeki ilgi ve alakadan dolayı mutlu olduğunu ifade eden CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Uğur Likoğlu, ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi. Likoğlu konuşmasında, “ Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir ferdi olarak, yol arkadaşlarımız, ağabeylerimiz ile istişarelerde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde Zonguldak’ın gelişimine neler katabiliriz, sorunların çözümü noktasında neler yapabiliriz değerlendiriyoruz. Verimli geçen ziyaretlerimizde bizleri ilgi ile karşılayan partili ağabeylerim ve ablalarıma çok teşekkür ederim. Bir yola çıktık ve üzerimize düşen ne ise yapacağız, ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Ben Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, CHP Gökçebey İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaztürk, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrüve yönetimlerine güzel ağırlamalarından dolayı teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Editör: Serdal Çenesiz