Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Tarama Uzmanı, Tarama Uzman Yardımcısı, Sınırlı Kaptan, Gemi Elektrikçisi, Usta Gemici, Yağcı ve Gemi Aşçısı kadrolarına işçi alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden alımı gerçekleştirilecek alım kapsamında adaylardan en az lise mezunu olma şartı aranırken, KPSS puan şartı ise aranmayacak.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı alımı başvuruları 1 Nisan 2024 tarihinde başlayıp 5 Nisan 2024 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi (esube.iskur.gov.tr) üzerinden başvurularını online olarak gerçekleştirecek.

İŞTE ARANAN ŞARTVAR VE BAŞRUVU KOŞULLARI

Bakanlik Isci Alimi 4Bakanlik Isci Alimi 2Bakanlik Isci Alimi 6Bakanlik Isci Alimi 5Bakanlik Isci Alimi 1Bakanlik Isci Alimi 3Bakanlik Isci Alimi

Kuvvetli fırtına geliyor... Toz savrulması ulaşıma dikkat... Kuvvetli fırtına geliyor... Toz savrulması ulaşıma dikkat...

Editör: Haber Merkezi