14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü Safiye Karaarslan, seçim çalışmaları kapsamında Kastamonu ve Karabük illerinde gerçekleştirilen Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışına katıldı.

İlk olarak Kastamonu açılışından başlayan Karaarslan, Kastamonu Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim Koordinasyon Merkezi açılış kurdelesinin kesiminin ardından yaptığı konuşmada; “ Kastamonu’da seçim koordinasyon merkezinin açılmış olması beni çok mutlu etti. Değerli başkanlarımızın ve gönüllü arkadaşlarımızın bizlere verdiği destek çok büyük ve önemli. Sizlerin huzurunda her birine tek tek teşekkür etmek istiyorum. Kastamonu benim en zorlandığım ve korku duyduğum illerden biriydi ama Kastamonu insanı bizi sevgiyle kucakladı. Bundan dolayı çok mutluyum ve gönüllü arkadaşlarımın çalışmalarından büyük gurur duyuyorum, Genel Başkanımızın da bundan gurur duyduğuna eminim.” dedi.

Kastamonu Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına Karabük Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörü Ebru Gökçe, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hikmet Erbilgin, İyi Parti İl Başkanı Faruk Ataşalar, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Bakar, Demokrat Partisi İl Başkanı Satı Baş, Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Kulaoğlu, Gelecek Partisi İl Başkanı Halil İbrahim Tur, Kastamonu Cumhurbaşkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi Koordinatörü Mehmet Ali Özkan ve millet ittifakı partilerinin il, ilçe yöneticileri, partililer ve gönüllüler katıldı.

KASTAMONU’NUN ARDINDAN KARABÜK

Kastamonu Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı sonrası Karabük Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına geçen Safiye Karaarslan burada yaptığı konuşmada ise; “Karabük gerçekten çok güzel karşıladı bizleri ben burada olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Seçim Koordinasyon merkezimizin açılışını hep birlikte yapmaktan gurur duyuyorum. Değerli il başkanlarım, değerli belediye başkanım hepsine çok teşekkür ediyorum ve siz değerli gönüllerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta baharı hep birlikte getireceğiz.” dedi.

Karabük Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına ise Kastamonu Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörü Firdevs Cihan Yılmaz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Vedat Yaşar, Saadet Partisi İl Başkanı Muhsin Çebi, İYİ Parti İl Başkanı Recep Yılmaz, Deva Partisi İl Başkanı Yusuf Aydın, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Adnan Aluç, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayları Cevdet Akay, Abdullah Çakır, Bayram Karadağ ve millet ittifakı partilerinin il, ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

KASTAMONU (4)KASTAMONU (3)KASTAMONU (2)KASTAMONU (18)KASTAMONU (15)KASTAMONU (14)KASTAMONU (10)KASTAMONU (9)KASTAMONU (7)KASTAMONU (5)karabük (10)karabük (9)karabük (8)karabük (7)karabük (6)karabük (5)karabük (4)karabük (3)karabük (2)karabük (1)

Editör: Can Özkan Kayabaşılı