Kemerliler Derneğinin Başkanlığını üstlenen Akman ve Kurucu Başkan Yardımcısı Raşit Tıngaz, Kemerde yaşayan insanların yardımına hazır olduklarını dile getirdi.
Açılış, akşam 17.00 sularında Kırmacı Mahallesi Teyfik Tetik Sokak no.61 de gerçekleşti. Açılışa, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, İş Adamı Halil Bozkuş Vatan inşaat sahibi Mülazım Küçükarslan, İş Adamı Ahmet Yahyaoğlu ve Kemer halkının katılımı ile gerçekleşti. Gelen konukları yapılan ikramların ardından açılış konuşmasını yapan Kemerliler Derneği Başkanı Temel Akman; ‘’ Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ettiğini, Kemer halkının her bir sıkıntısı olduğunda burası bizim yerimiz kapımız açık burası sizin yeriniz. Açılışımıza bu yoğun süreçte yanımızda olup destek veren sayın Belediye Başkanımız Halil Posbıyık ve eşi Neriman hanıma, İş insanı Halil Bozkuş, İş Adamı Ahmet Yahyaoğlu, Vatan inşaat Mülazım Küçükarslan’a huzurlarınızda çok teşekkür ederim’’ dedi.
Akmanın konuşmasının ardından Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık yaptığı açıklamada; Akman’a Muhtar adaylığı ve açmış olduğu Dernek te başarılar diledi. Açılış konuşmasının ardından, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, iş insanı Halil Bozkuş ve Kemerliler Dernek Başkanı Temel Akman kurdele kesimini gerçekleştirilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafları ile gün unutulmaz hale geldi.

Depreme karşı önlem amacıyla mikrobölgeleme çalışması... Depreme karşı önlem amacıyla mikrobölgeleme çalışması...

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.16.00 Ed0F7084,Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.15.31 50F8Bb4E

Editör: Sudenaz Bolatcan