Memleket Partisi Zonguldak Beşinci sıra Milletvekili adayı Cem Saygı, sosyal medyadan yaptığı dans şovu ile gündeme gelmişti. Görüntülerin yayınlamasının ardından sosyal medyadan açıklama yapan Cem Saygı, görüntülerin kendisi ile alakası olmadığını ve bu görüntüyü yayan yaklaşık 159 kişinin gözaltına alınarak cezalandırıldığını paylaştı.

KAPTAŞ OYUNU İLE KÖPRÜDE OYNAMIŞTI…

Yaptığı dans şovu ile gündeme gelen Memleket Partisi Beşinci sıra milletvekili adayı Cem Saygı, Pandemi döneminde Devrek Yol ayrımı üst köprüde Kaptaş havası ile oymaması kameralar yansımıştı. Basın Medya Ajans tarafından çekilen görüntülerde Cem Saygı, kulaklığı takarak açtığı Kaptaş havasında göbek atarak oynamıştı.

MUHARREM İNCE’DEN DANS ŞOV İÇİN TWİT…

Diğer yandan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yaşanan dans şovun ardından TWİTTER’den mesaj yayınladı. İnce mesajında “Gençler, dans edim, sevin, sevilin, aşık olum, hayatınızı yaşayın. Fabrikalarımızı yabancılara peşkeş çekmekten, devletin tüm kurumları yok etmekten, dün AKP ile birlikte ülkeyi bu karanlıpa sürükleyip, bugün muhaleferçilik oynamaktan daha iyidir dans etmek”

Başlıksız-8-3

Editör: Sinan Kabatepe