Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliğine bağlı sendikaların kadın üyeleri, 12 Mayıs Anneler Günü’nde Kilise-Yaman Restaurant’ta bir araya geldi. Kadın üyelere özel düzenlenen kutlama gecesine; Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen Kadın Komisyonu Başkanı Azize Burgucu,Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Arzu Kara, Türk Eğitim-Sen ve Türk Sağlık-Sen Kadın Komisyonu Başkanı ve üyeleri, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların temsilcileri ve üyeleri katıldı. 
Anneler Günü nedeniyle düzenlenen eğlence programının açılış konuşmasını, Türkiye Kamu-Sen Zonguldak ve Türk Büro-Sen Zonguldak Kadın Komisyonu Başkanı Azize Burgucu yaptı. Burgucu konuşmasında; 
Hepiniz hoşgeldiniz… Bugün Anneler Günü. Dünyaya gelmemize vesile olan, sonsuz ve karşılıksız sevgileriyle bizleri büyüten, attığımız ilk adımda elimizden tutan ve son nefesine kadar elimizi bırakmayan, hayattaki en kıymetli, en değerli varlıklarımız annelerimizin günü. 

“ANNELER, SADECE AİLENİN DEĞİL; TOPLUMUMUZUN DA TEMEL TAŞLARIDIR”

Milletvekili ve Başkanlardan Yerlikaya'ya makamında ziyaret Milletvekili ve Başkanlardan Yerlikaya'ya makamında ziyaret

Anneler, sadece ailenin değil toplumuzun da temel taşlarıdır. Türkiye Kamu-Sen olarak kadına ve anneye, kadının ve annelerin toplumdaki yerine  özel bir anlam affediyoruz. Anneler günü vesilesiyle de siz değerli annelerimiz ve kadın çalışma arkadaşlarımızla bugünü kutlamak istedik. 
Başta vatanımızın bekası için evlatlarını yitiren, her daim evlatlarını  yüreğinde taşıyan şehit annelerimiz, gazi annelerimiz, fedakar engeli annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ve yüreğinde taşıdığı annelik duygusuyla dünyaya ilham veren, dünyayı güzelleştiren tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.
Eğlenceye ve müziğe adeta doyulan gecenin sonunda, kadın üyelerin katılımıyla pasta kesimi de yapıldı.Whatsapp Image 2024 05 12 At 22.48.07 (1)

Editör: Haber Merkezi