Kuvvetli fırtına geliyor... Toz savrulması ulaşıma dikkat... Kuvvetli fırtına geliyor... Toz savrulması ulaşıma dikkat...

Karadeniz Ereğli ilçesinde aldığı dönerden kurt çıktı diyerek sosyal medya paylaşımlarda bulunan şahsın iş yerinden para istediği ve alamadığı için böyle bir yalan uydurduğu iddia edildi.İddiaya göre, öncü döner firmasından döner alan şahıs, daha sonra sosyal medyadan aldığı dönerin içinden kurt çıktığını iddia ederek paylaşımda bulundu. 
GERCEK ORTAYA ÇIKTI...
Çıkan haberler üzerine açıklamada bulunan iş yeri yetkilileri, şahsın döneri aldıktan kısa süre sonra dükkana gelerek para istediğini, kendilerinin parayı vermeyeceklerini söylemelerinin ardından böyle bir iftira ile karşı karşıya kaldıklarını ifade ettiler. 
Ereğli’de yıllardır hizmet verdiklerini ifade eden firma yetkilileri, durumlarında sıcak sos ve mayonez olduğunu ancak paylaşılan resimdeki kurtun hiç bir yerinde bu malzemelerin görülmediğini kaydettiler. 
Konu ile ilgili yapılan açıklamada "Bizim sosumuz zaten kaynar bir sos. Dürüm sarıldıktan sonra da ocağın üstünde de ısıtıyoruz. Yani böceğin resimdeki gibi kalma ihtimali asla olamaz"
Diğer yandan söz konusu olayla ilgili şahsın iş yerinde yaptığı konuşmanın ses kayıtlı güvenlik kamera kayıtlarının olduğu ve konu ile savcılığa gerekli şikayetlerin yapılacağı öğrenildi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 11 202328

Editör: Haber Merkezi