Firma kendi içerisinde oldukça başarılı klinik çalışmalara imza atmış ve ayrıca takviye edici gıdalar ile bir çok üretim yapıp bilimsel açıdan hepsini kanıtlamıştır. Ürünlerinin tamamı patentli ürünlerdir. Ürünlerin tamamının objektif bir şekilde değerlendirilmesi için kendi alanında uzman kuruluşlar tarafından değerlendirmesini yaptırmıştır. İmuneks ürünlerinde hücre yenileyici özelliğe sahip olan beta glukan ile üretilmektedir. Bu bir karbonhidrat çeşididir. . Bu karbonhidratlar bağışıklık  güçlenmesine yardımcı olur.

İmuneks Ürün Özellikleri

İmuneks ürünleri hücre yenileyici özelliğe sahiptir. İnsan vücudundaki zararlı  mikroorganizmalar ile savaşır. Bu mikroorganizmaların olumsuz özelliklerini pasif hale getirmeye çalışır. Hem yetişkinler için hem de çocuklar için doğal olarak hazırlanmış takviye gıdaları ekmek mayasından üretilmektedir. Ayrıca vücut bünyesine destekleyici vitamin ve minerallerde kullanılmıştır.

 Çocuklar için şurup ve sprey formları yetişkinler için ise tablet formda ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri https://www.kozmela.com/imuneks Sitesi üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz

Editör: Bayram Tomakin