Hacim kazanmış olan dudaklar sayesinde bayanlar daha mutlu ve özgüven sahibi olurlar. Dolgun dudaklar daha genç bir görünüm yansıtırken gülüş estetiğine de katkıda bulunur.

Yaşın ilerlemesi ile beraber dudaklar inceler nem oranını kaybeder ve kırışıklıklar çoğalır. Bu durumdan şikayetçi olan kişiler dolgu yöntemi ile daha kozmetik bir görünüme kavuşur. Dudak dolgusu fiyatları işlemin yapılacağı merkeze göre değişiklik gösterir. Ayrıca estetik cerrahi hekiminin deneyimli olmasına göre de dudak dolgusu fiyatları değişir.

Dudak Dolgusun Ne Kadar Sürede Yapılır

Dudak dolgusu genel anestezi ya da cerrahi prosedürler içermez. Bu sebeple dudak dolgusu uygulamasının süresi çok kısadır. Enjektörler aracılığı ile deri altına gönderilmiş olan dolgu maddeleri uygulanır. Dudak kalınlığının ne kadar olması talep ediliyorsa o oranda dolgu malzemesi kullanılır. Kullanılan dolgu malzemesinin hacmine göre işlem süresi azalır ya da artar. Dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.dryusuftopal.com/dudak-dolgusu/ sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Editör: Bayram Tomakin