Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı... Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı...

Göktekin, yaptığı açıklamada, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yapılacak tüm çalışmaları hazır hale getirdiklerini söyledi.
Belediye Başkan Adaylığının kesinleşmesi ardından, halkın oyları ile seçilmesi halinde birlikte çalışacağı Belediye Meclis Üyelerinin de belirlendiğini anlatan Mehmet Göktekin, şöyle dedi:
“Bundan sonraki süreç harıl harıl çalışma süreci. Başta Zonguldak Milletvekilimiz Eylem Ertuğ Ertuğrul, İl Başkanımız Devrim Dural, Ereğli İlçe Başkanımız Ali Kocamanoğlu ve ‘Efsane’ Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’ın büyük desteklerini yanımda görüyorum. Elbette en büyük desteği ise yola çıktığım ilk günden itibaren beni yalnız bırakmayan Gülüç halkımızdan alıyorum. Sıktığımız her elde, girdiğimiz her evde insanımızın sıcak ve samimi ilgisi çalışma şevkimizi daha da arttırıyor. Ekibimle birlikte beldemizdeki sorun, eksik ve gerek görülen hizmet ile yatırımları bir bir belirledik. Önümüzdeki günlerde bunları halkımız ile paylaşacağım. Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’in, ‘İşimiz Gücümüz Türkiye’ söylemi, bölgemiz için ‘İşimiz Gücümüz Gülüç’ olarak yansıyacak. Yolumuz açık olsun.” dedi.

Editör: Haber Merkezi