Tören Haberleri

tören haberleri ve güncel tören gelişmeleri, tören ile ilgili tüm video, tören fotoğrafları ve tören haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Gaziantep Valiliği koordinasyonunda SANKO Holding Kurucusu...

Güncel

Türk Kızılayı'nın hayata geçirdiği 81 il 81 proje kapsamında Kızılay Anaokulu'nun ilk temel atma töreni gerçekleştirildi.

Güncel

Tedavi için gittiği hastanede hayatını kaybeden Savcılık Katibi Oğuzhan Kalaycı için Karadeniz Ereğli Adliyesi önünde tören düzenlendi.

Güncel

İstiklal Savaşı'nın ilk deniz şehidi Recep Kahya ile Milli Mücadele yıllarında üstün yararlılık gösteren Alemdar Gemisi'nin Karadeniz Ereğli'ye intikalinin 103....

Güncel

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Dağlıca köyüne yapılacak olan 8 derslikli ilkokul ve anaokulunun temel atma töreni yapıldı.

Güncel

GSO tarafından düzenlenen Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreninde SANKO Holding’e “Asırlık Firma”, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında giren 4 SANKO...

Güncel

SANKO Üniversitesi, Tıp Fakültesine 2023-2024 eğitim- öğretim yılında katılan geleceğin doktorlarına ‘Beyaz Önlük Giyme’ töreni düzenledi.

Güncel

Geçtiğimiz Perşembe günü yaşamını yitiren Devlet Bakanı Güneş Müftüoğlu için Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.

Güncel

SANKO Holding şirketlerinden SANKO Dış Ticaret AŞ ile SANKO Tekstil, ihracattaki başarısından dolayı Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirildi.

Güncel

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 85’inci yılında, SANKO Üniversitesi’nde düzenlenen törenle anıldı.

Güncel

 Burdur'da, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 85'inci yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.

Güncel

Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi.