Şüpheli Haberleri

şüpheli haberleri ve güncel şüpheli gelişmeleri, şüpheli ile ilgili tüm video, şüpheli fotoğrafları ve şüpheli haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

29-31.01.2024 ve 02.02.2024 tarihlerinde bir enerji firmasından 900.000 TL kablo hırsızlığı ihbarı sonrası 11 şüpheli yakalanmıştır.

Asayiş

Bolu’da polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurulan otomobilde yapılan aramada piyasa değeri 10 milyon TL olan Rusya lisanslı 5 kilo altın...

Asayiş

İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, uyuşturucu imal eden ve satan "zehir tacirlerine" yönelik 46 ilde düzenlenen Narkogüç-42 operasyonunda 364 şüphelinin...

Asayiş

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yılbaşı tedbirleri kapsamında 1 şüpheli şahıs hakkında Adli işlem yapılmıştır. 

Asayiş

Bolu’da yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlar ile bir inşaattan malzemeler çalan 2 kadın şüpheli, polis tarafından yakalanıp adliyeye sevk edildi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde yapılan istihbari çalışmalar sonucunda 43 adet sikke ve 1 adet yüzük ele geçirilmiştir.

Asayiş

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce 23 şüpheli hakkında işlem yapıldı.

Asayiş

Düzce, Zonguldak ve ilçelerinde yapılan uyuşturucu ticareti ve kullanımı suçlarından 21 şüpheliye arama yapıldıktan sonra mahkemeye sevk edilmiştir.

Asayiş

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Kilimli İlçesinde şüpheli araca gerçekleştirilen operasyonda dinamit ele geçirildi.

Asayiş

Bolu‘da polis ekipleri il genelinde çok sayıda ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirilirken olayla ilgili 64 şüpheli hakkında işlem başlatıldı.

Asayiş

Jandarma Komutanlığı Asayiş ekipleri evden hırsızlık olayı ile ilgili 1 şüpheli şahıs yakalanmıştır.

Asayiş

Zonguldak’ın Kırat Mahallesi Kocaosman Sokak’ta Afgan uyruklu Vezir Mohammad’ın cinayet şüphelileri, Zonguldak Adliyesi’ne getirildi.