Polis Haberleri

polis haberleri ve güncel polis gelişmeleri, polis ile ilgili tüm video, polis fotoğrafları ve polis haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Zonguldak kent merkezinde araba trafik polisine çarptı. Kazada trafik polisi yaralanırken, hastaneye kaldırıldı.

Asayiş

Mide kanserine yenik düşen 46 yaşındaki Polis Memuru Cüneyt Hasan Ören, 14 Şubat Çarşamba günü defnedilecek.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde aracını otoparka çeken kadından bir daha haber alınamadı. Polis her yerde 41 yaşındaki kadını arıyor.

Asayiş

Bolu'da, polisin yaptığı denetimde kentte yaşayan sürücülerin yaya geçidi ve dönel kavşaklarda geçiş üstünlüğüne uyduğu görülürken, farklı illerden gelen sürücülerin...

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde 1 kişinin öldüğü, 1’i ağır olmak üzere 5 kişinin yaralandığı trafik kazasında olay yerine çok sayıda ambulans...

Asayiş

 Gana'da görev yaparken sıtmaya yakalanan polis memuru Fatma Akın Akıllı (34), tedavi gördüğü Ankara'da yaşamını yitirdi.

Asayiş

Bartın'da polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan motosikletli şahıs, yaşanan kovalamaca sonucu yakalandı.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde trafik polisinin uygulama yaptığı esnada DUR ikazına uymayan motosiklet sürücüsü, polisin üzerine sürerek olay yerinden kaçtı.

Güncel

Polis Memuru Haşim Kayık'ın şehit olanuşunun 23. senesinde, Sayın Sinan ERGEN ve Emniyet mensuplarının katılımıyla Kuran-ı Kerim okunarak dualarla anıldı.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde E. Ç. (15) trafiği tehlikeye soktu, polisin dur ihtarına uymadı, kısa süreli kovalamaca yaşandı.

Asayiş

Düzce’de polis uygulamasında durdurulan ve alkollü olduğu tespit edilen motosiklet sürücüsü motosikletini yaktı.

Güncel

Karadeniz Ereğli'de trafik akışını zora sokan sürücülere yönelik polis denetimleri sürüyor.