Kayıp Haberleri

kayıp haberleri ve güncel kayıp gelişmeleri, kayıp ile ilgili tüm video, kayıp fotoğrafları ve kayıp haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Karadeniz Ereğli'de batan kuru yük gemisinin kayıp mürettebatından 7 kişinin arama çalışmalarında 100'ncü gün.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde aracını otoparka çeken kadından bir daha haber alınamadı. Polis her yerde 41 yaşındaki kadını arıyor.

Asayiş

Bolu'nun Göynük ilçesinde, kendisinden 2 gündür haber alınamayan İlyas Aslan'ın (63) Sünnet Gölü kıyısında cansız bedeni bulundu.

Asayiş

Bartın'ın Kurucaşile ilçesi açıklarında Malta bandralı 'PS VALETTA' isimli gemiden düşüp, kaybolan Mücahit Şener'i arama çalışmaları 24'üncü günde devam etti.

Asayiş

Karabük'te evden çıkıp bir daha geri dönmeyen Mustafa Yıldız(81) ekiplerin araması sonucunda ormanda bulundu.

Asayiş

Kdz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı devriye sırasında yalnız 1 kız çocuğu bulunmuş, araştırmalar sonrasında ailesine teslim edilmiştir.

Asayiş

Düzce’de şehir içi ulaşım hizmetlerinde çalışan otobüs şoförü bir durakta unutulan içinde 70 bin TL ile 200 bin TL değerinde...

Güncel

Karadeniz Ereğli’nin sevilen ailelerinden olan Civelek Ailesi acı günlerinden birini yaşıyor.

Güncel

Karadeniz Ereğli de batan 'Kafkametler' isimli geminin kayıp 7 gemi personelini arama çalışmaları 26'ncı gününde de devam ediyor.

Güncel

Karadeniz Ereğli'de batan ‘Kafkametler’ gemisindeki kayıp 7 mürettebattan, yağcı Ömer Hebip’in ailesi Bozhane Limanı’nda ‘Şehitlerimizi almadan gitmiyoruz’ yazılı pankart astı...

Asayiş

Gökçebey İlçe J.K.lığı sorumluluk alanı Örmeci köyünde ikamet eden vatandaşlar tarafından (4) adet Büyükbaş Hayvanın başıboş şekilde dolaştığının bildirildi.

Güncel

Kayıp denizcilerimizi arama kurtarma çalışmalarına ilişkin günlük değerlendirme toplantısı yapıldı.