Karar Haberleri

karar haberleri ve güncel karar gelişmeleri, karar ile ilgili tüm video, karar fotoğrafları ve karar haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Bolu'nun Gölcük Tabiat Parkı'nda, orman içine 25 bungalov, idare ve konuk evinin yapılması projesiyle ilgili iptal kararını Danıştay bozdu.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantısı, AKM Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın başkanlığında yapıldı.

Asayiş

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde Narkotik suçlarından yakalama emri bulunan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Güncel

TTK bünyesinde çalışan üyelerine ödediği son yardım günlük 8 TL’den 17 TL’nin üzerine çıkartıldı.

Güncel

Karadeniz Ereğli ilçesinde batan geminin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları için kum ve balçık nedeniyle kararlar verildi.

Asayiş

Zonguldak'ta okulda öğrencisi A.A.'yı darbettiği öne sürülen öğretmen E.Ç.'ye 1,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi yaşanan felaketin yaralarının sarılması için İller Bankası’ndan kredi kullanılması talebi AK Parti ve CHP grubunun oy birliğiyle...

Güncel

Bolu Belediyesi Meclisi'nde, ABD'nin İsrail’e yardım ve desteğini kesmesi için ABD’ye NOTA verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.