Indirim Haberleri

indirim haberleri ve güncel indirim gelişmeleri, indirim ile ilgili tüm video, indirim fotoğrafları ve indirim haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile FizyoPlus Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Aycı Grup A.Ş. arasında konut projelerinde indirim protokolü imzalandı.

Güncel

Özmar AVM’de 01 - 15 Şubat 2024 tarihleri arasında, binlerce üründe indirimler sizleri bekliyor.

Güncel

Trafik idari para cezalarının indirimli ödeme süresi bir aya uzatıldı

Güncel

(GMİS) ile Karabük/Safranbolu’da bulunan İlkbal Ören Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Muffin Patisserie-Pastane arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Rengin Güzellik Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Özel Zonguldak Yeni Nesil Kişisel Gelişim Kursu arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Siz değerli Ereğli halkına uzun yıllardır yemek sektöründe hizmet veren Hanedan Lokantası, zamlara inat indirimlere devam ediyor.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Değirmen City Düğün Salonu ve Restoran arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile SESMER İşitme Cihazları Merkezi arasında, üyelere yönelik indirim anlaşması imzalandı.