Hayvan Haberleri

Hayvan haberleri ve güncel Hayvan gelişmeleri, Hayvan ile ilgili tüm video, Hayvan fotoğrafları ve Hayvan haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Siyaset

“Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi yeniden inşa edeceğiz” sloganıyla yola çıkan Murat Sesli, Hayvanlara özel projelerini açıklayarak,...

Asayiş

Karabük'te, 4 köpek, 6 kedi, 4 tavuk, 1 horoz, 1 tilki ve 1 karganın zehirlenerek öldürüldükleri iddiası üzerine soruşturma başlatıldı.

Güncel

Karadeniz Ereğli de kuvvetli kar yağışı vatandaşa zor anlar yaşatıyorken, tuzlama ve temizleme çalışmaları yapılıyor.

Asayiş

Düzce'de, 4 katlı binanın 1'inci katında çıkan yangın panik yaratırken, mahsur kalan ve balkonlara çıkan 3'ü çocuk 13 kişi ile...

Güncel

Karadeniz Ereğli Bozhane limanı kayalıklarına büyükbaş hayvan leşi vurdu, yaşanan felakette kaybolan hayvanlardan olduğu düşünülüyor.

Güncel

Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde 29.11.2023 günü icra edilen Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında yol üzerinde yaralı Karabatak kuşu bulunmuştur.

Güncel

Bolu’nun Seben ilçesinde ormanda hayvanlarını otlatan Şimşek, iki ayı ile karşılaştı. Şimşek'in üzerine gelen ayıları, çoban köpekleri uzaklaştırdı.

Güncel

Zonguldak’ta özel eğitim öğretmeni olan veteriner teknikerliği mezunu Ahmet Ufuk Işık (34), çöplükte burnuna olta iğnesi saplanmış martıyı tedavi etti.

Güncel

Kdz. Ereğli İlkokulu öğrencileri, sokak hayvanları için kermes düzenledi, elde edilen geliri de Gönülden Hayvansever Derneği Yöneticilerine teslim etti.