Gözaltı Haberleri

gözaltı haberleri ve güncel gözaltı gelişmeleri, gözaltı ile ilgili tüm video, gözaltı fotoğrafları ve gözaltı haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü il merkezinde operasyon gerçekleştirdi.

Asayiş

Düzce'de polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda 3'ü kadın 5 kişi gözaltına alındı.

Asayiş

Zonguldak Merkez, Devrek ve Ereğli ilçelerinde yapılan narkotik operasyonunda 15 şüpheli yakalanırken bir kişi tutuklandı.

Asayiş

4 günde, aralarında Zonguldak ve çevre illerinin de bulunduğu 74 ilde "MERCEK-11" operasyonu gerçekleştirildi.

Asayiş

Bolu’da polis ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan TIR’da yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 10 milyon TL olan 5 milyon 150...

Asayiş

Bolu’da polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurulan otomobilde yapılan aramada piyasa değeri 10 milyon TL olan Rusya lisanslı 5 kilo altın...

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde Zonguldak ve Ereğli KOM ekipleri tarafından yapılan operasyonda gözaltına alınan 17 kişi adliyeye sevk edildi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü kaçakçılık ve organize suçla mücadele Büro Amirliği ile Zonguldak KOM ekipleri tarafından yapılan operasyonda 49...

Asayiş

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma Dedektifleri (JASAT) ve Jandarma Asayiş ekipleri tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik araştırma yapılmıştır.

Asayiş

Bartın'da, özel bakım merkezinde Mehmet Eratik’in ölümüne neden olan ve engelli hastalara işkence ettiği iddialı davada tanıklar dinlendi.

Asayiş

Zonguldak İli Gökçebey İlçesinden (1) şahıs 08.12.2023 tarihinde park halinde bulunan minibüsünün şehir dışında olduğu dönemde çalındığı ihbarında bulunmuştur.

Asayiş

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında 22.11.2023 tarihinde Kilimli, Kozlu ve İl Merkezinde operasyon gerçekleştirdi.