Felaket Haberleri

felaket haberleri ve güncel felaket gelişmeleri, felaket ile ilgili tüm video, felaket fotoğrafları ve felaket haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Kurulu 6 Şubat yaşanan deprem felaketinin yıldönümünde kahramanları saygı ve minnetle andılar.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ocak ayı meclis toplantısında yaşanan felaketi ve 2024 yılında yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Güncel

19 Kasım’da tarihinin en büyük felaketini yaşayan Kdz. Ereğli’de yaraların sarılmasının ardından Belediye tüm ekipleriyle afetin izlerini siliyor.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi yaşanan felaketin yaralarının sarılması için İller Bankası’ndan kredi kullanılması talebi AK Parti ve CHP grubunun oy birliğiyle...

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Kasım felaketini değerlendiren bir video yayımladı.

Güncel

Kdz. Ereğli ilçesinde esnaf ve vatandaşların yardımına Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi Başkan ve yöneticileri ile gönüllüler koştu.

Güncel

Kdz. Ereğli’de etkili olan fırtına ve yağışlı havanın etkileri gün ağardıktan sonra korkutucu boyutlara ulaştığı görüldü.

Güncel

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, olumsuz hava şartlarından oluşan felaketlere ilişkin açıklamalarda bulundu.