Denetim Haberleri

denetim haberleri ve güncel denetim gelişmeleri, denetim ile ilgili tüm video, denetim fotoğrafları ve denetim haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Bolu'da, polisin yaptığı denetimde kentte yaşayan sürücülerin yaya geçidi ve dönel kavşaklarda geçiş üstünlüğüne uyduğu görülürken, farklı illerden gelen sürücülerin...

Güncel

Trafik Jandarması Timlerince Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personellerine “Trafik Güvenliği ve Trafik Kuralları” konularında eğitim semineri verilmiştir.

Güncel

Trafik Jandarması Timlerince karayolunda meydana gelebilecek kazaların önlenmesi için denetimler devam ediyor.

Güncel

01 Aralık 2023 – 01 Nisan 2024 tarihlerinde yolcu ve yük taşıma araçlarında kış lastiği denetimi icra edilmiştir.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ticaret Bakanlığı’nın yiyecek ve içecek hizmeti sunan işletmelerin tarife ve fiyat listelerini denetlemeye başladı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısında Denetim Komisyonu seçimleri yapıldı.

Asayiş

Kdz. Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni yıl öncesi eğlence mekanlarında halk sağlığı için denetimlerde bulundu.

Güncel

Trafik Jandarması Timlerince okullarda ve okul güzergâhlarında okul servis aracı şoförlerine bilgilendirmeler yapılmıştır.

Güncel

Karadeniz Ereğli'de trafik akışını zora sokan sürücülere yönelik polis denetimleri sürüyor.

Asayiş

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından kazaları önlenmesi için vatandaşa seminer verilmiştir.

Asayiş

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Şehirlerarası karayollarında kış lastiği kullanma zorunluluğu bulunan araçlar denetlemesi yapıldı.

Güncel

Karlı ve buzlu yollarda güvenli bir trafik için 1 Aralık - 1 Nisan tarihleri arasında ”Kış Lastiği ve Donanımı” denetimleri...