Ceset Haberleri

ceset haberleri ve güncel ceset gelişmeleri, ceset ile ilgili tüm video, ceset fotoğrafları ve ceset haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Düzce’de, Yörük köyünde dere içerisinde kimliği belirsiz kadın cesedi bulundu. Kadının ölüm sebebi ve kimlik tespiti için çalışma başlatıldı.

Asayiş

Bartın'da Mehmet Yalçın (65), yol kenarında ölü bulundu. Yalçın'ın dengesini kaybedip düştüğü, bayıldıktan sonra soğuktan donarak öldüğü üzerinde duruluyor.

Asayiş

Düzce'ye Ankara'dan gelen İlker Er'in (38), kıyıya vurmuş cesedi bulundu.

Güncel

Karadeniz Ereğli de fırtınada batan 'Kafkametler' gemisinin kayıp mürettebatı arama çalışmaları 26'ncı günde devam ediyor.

Asayiş

Karadeniz Ereğli açıklarında fırtına da batan KAFKAMETLER gemisinin arama çalışmaları devam ediyor.

Asayiş

Ereğli'de batan gemideki bir mürettebatın daha cesedine ulaşıldığı, şu ana kadar 6 mürettebatın cesedine ulaşılırken, 6 mürettebatın aranmasına devam ediliyor.

Asayiş

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde batan geminin 2. Kaptanının da cansız bedenine ulaşıldı.

Güncel

Karadeniz’de kaybolan ve battığı tahmin edilen MV Kafkametler isimli geminin aşçısı olduğu öğrenilen Metin Usta'nın cenazesi memleketine gönderildi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde sabah saatlerinde sahil bandında bulunan cesedin kimliği belirlendi.

Asayiş

Zonguldak'ta ormanda yanmış cesedi bulunan Afganistan uyruklu Vezir Mohammad Nourtani davasında yer alan ifadeler kan dondurdu.

Asayiş

Zonguldak’ın Kırat Mahallesi Kocaosman Sokak’ta Afgan uyruklu Vezir Mohammad’ın cinayet şüphelileri, Zonguldak Adliyesi’ne getirildi.

Asayiş

Zonguldak’ta ormanda benzin dökülerek yanmış bulunan cesedin, kaçak maden ocağında çalışan Afganistan Vezir Mohammad Nourtani olduğu belirlendi.