Çalışma Haberleri

çalışma haberleri ve güncel çalışma gelişmeleri, çalışma ile ilgili tüm video, çalışma fotoğrafları ve çalışma haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Siyaset

Karadeniz Ereğli Ak Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, seçim startını bugün itibari ile verdi. Sezer ve ekibi ziyaretlerine başladı.

Asayiş

Bolu'daki Kartalkaya Kayak Merkezi'nde, hattaki arıza nedeniyle telesiyejde mahsur kalan 40 tatilci, ekiplerin yaklaşık 3,5 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı.

Asayiş

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Ereğli İlçesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri operasyon gerçekleştirdi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Ömerli Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Güncel

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt ihalesi yapılan Zonguldak Merkez Acılık, Kaymak ve Ercek Deresi ıslah çalışmalarının başlayacağını söyledi.

Güncel

Karadeniz Ereğli de kuvvetli kar yağışı vatandaşa zor anlar yaşatıyorken, tuzlama ve temizleme çalışmaları yapılıyor.

Güncel

Saffet Bozkurt, Zonguldak Merkez ve ilçe köylerinde kadastro çalışmaları yapılması için yer teslimlerinin yapılarak çalışmalara başlanacağını açıkladı.

Spor

TFF 2. lig Beyaz grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor'da transfer çalışmaları devam ediyor.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ocak ayı meclis toplantısında yaşanan felaketi ve 2024 yılında yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Güncel

Düzce'de biyoçeşitliliğin korunması amacıyla Efteni Gölü'nün yüzeyinde temizlik çalışması başlatıldı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yaşanan büyük felaketin ardından felaketin izlerini silmek için yapılan çalışmaları yerinde takip ediyor.

Güncel

Karadeniz Ereğli fırtınada ikiye bölünerek sürüklenip karaya oturan geminin enkazını kaldırma çalışması başladı.