Alaplı Haberleri

Alaplı haberleri ve güncel Alaplı gelişmeleri, Alaplı ile ilgili tüm video, Alaplı fotoğrafları ve Alaplı haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Zonguldak Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği tarafından Alaplı Belediyesi Özel Halk Otobüslerinin Alaplı – Kdz....

Siyaset

CHP Alaplı Belediye Başkan Adayı Nuri Tekin Alaplı Karşıyaka Mahallesi'nde görkemli bir kalabalık ile vatandaşlara seçim broşür dağıttı.

Güncel

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, bir dizi ziyaretler icin geldiği Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Güncel

Adalet Bakan’ı Yılmaz Tunç Alaplı ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşunda toplantıya katıldı.

Siyaset

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Alaplı da ziyaretlerde bulundu, partililerle bir araya geldi.

Güncel

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç bir dizi ziyaret için Zonguldak’ın Alaplı ilçesine geldi.

Spor

Alaplı Belediyespor Kulübü tarafından birlik beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi.

Ekonomi

Alaplı-Kdz. Ereğli Halk otobüslerine yapılan zamma vatandaş tepkisinden sonra Belediye Başkanı Nuri Tekin açıklama yayınladı.

Siyaset

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde meclis üyeleri listesi kesinleşirken gözler Ereğli belediyesi meclis üyesi adaylarına çevrildi.

Asayiş

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; 13.02.2024 günü saat: 00.45 sıralarında Alaplı' da Z.K. isimli şahsın yapılan üst ve araç aramasında çeşitli...

Asayiş

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Cemal Çakmakçı (52), kullandığı ‘patpat’ olarak tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu hayatını kaybetti.

Güncel

Alaplı esnaflarından "Boksör Mehmet" lakaplı Mehmet Kabatepe gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.