Bu sebeple güneş kremi kullansanız bile güneşte kalma sürenize dikkat etmelisiniz. Güneşe çıkarken kullanabileceğiniz birçok güneş kremi bulunmaktadır. Güneş kremi fiyatları konusunda çeşitli araştırmalar yaparak en yüksek korumaya sahip güneş kremini satın alabilirsiniz.

Güneş kremi, güneşe karşı fiziksel bir engelden çok daha fazlasıdır. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından koruyan, aynı zamanda yaşlanmayı ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olan aktif maddeler içerir. Güneş kremi iki tür bileşenden oluşur: UV filtreleri ve antioksidanlar. Bunlar birlikte, cildinizi UV radyasyonunun yanı sıra kirlilik ve sigara dumanı gibi çevresel stres faktörlerinden korumaya yardımcı olmaktadır.

Güneş Kremi Fiyatları

UV filtreleri, güneşten gelen UV ışığını emen veya yansıtan kimyasallardır. Güneş kremleri, cildi güneş ışınlarından korumak için cildin üzerine oturan mineral veya organik bileşikler olan bir veya daha fazla UV filtresi içermektedir.  Güneş kremi fiyatları için https://www.eczacin.com/gunes-kremi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Bayram Tomakin