Ardından, Acar, Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan ile birlikte Gülüç pazarını ziyaret etti. Gülüç halkı, Acar ve Karaarslan'a yoğun ilgi gösterdi.
Gülüç ilçesinde Yeniden Refah Partisi'nin etkisi giderek artıyor. Belediye Başkan adayı Behçet Acar, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ölüm yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kuran tilaveti etkinliğine katılarak vatandaşlarla buluştu. Tilavetin ardından Acar, Yeniden Refah Partisi'nin Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan ile birlikte Gülüç pazarını gezdi.
Gülüç halkı, Acar ve Karaarslan'ın ziyaretine yoğun ilgi göstererek desteklerini dile getirdi. Yeniden Refah Partisi'nin Gülüç'te giderek artan desteği, ilçenin siyasi dinamiklerinde önemli bir değişimin habercisi olarak yorumlanırken; Behçet Acar ve Emre Karaarslan, vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet ederek sorunları dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı.
Behçet Acar ve Emre Karaarslan'ın sahadaki aktif çalışmaları, parti tabanının ve seçmenin güvenini kazanmak adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.
KAPALI PAZAR YERİ SÖZÜ
Gülüç pazaryeri ziyaretinde pazarcı esnafının kapalı pazaryeri isteğine cevap veren Acar; “Sizleri kışın soğuktan, yazın sıcaktan koruyacak olan kapalı pazaryeri projemiz var. Sizlere söz veriyorum. Sizi bu dertten kurtaracağız”,dedi.
CHP VE İYİ PARTİ ZİYARETİ
Kuran tilaveti sonrasında CHP Gülüç Belde Teşkilat Başkanı İhsan Demirkol ve Gülüç Belediye Başkan adayı Mehmet Göktekin’in ziyaret ettiği Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Behçet Acar, misafirlerine tatlı ikramında bulundu.
Seçim gezileri kapsamında Gülüç esnafını ziyaret eden Acar ve Karaarslan, İYİ Parti Gülüç seçim bürosunu ziyaret ederek; Başkan Gökhan Demirtaş’ın eşi Işıl Demirtaş ile bir süre sohbet etti.
Demirtaş, Acar’a başarılar diledi..

AK Parti'den Posbıyık'a hayırlı olsun ziyareti... AK Parti'den Posbıyık'a hayırlı olsun ziyareti...

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.01.43 8C42359AWhatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.01.40 380A7C23

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.01.43 4C03B727

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.01.39 600Cc6A4

Editör: Sudenaz Bolatcan