Hakan Yeşil "Ulusal Egemenliğimizin 104. yılı kutlu olsun" Hakan Yeşil "Ulusal Egemenliğimizin 104. yılı kutlu olsun"

Bu program; bilim insanları, eğitimciler ve araştırmacılar tarafından aktif olarak kullanılıyor. Kullanım alanları ise her geçen gün gelişmesine rağmen daha çok tıp, biyolojik çalışmalar, fizyoloji, gündelik yaşam çalışmaları ve hatta pek çok alt alanlarda kullanılmaktadır. Türkiye’de Graphpad Yetkili Satıcı olarak hizmet veren adres sayısı bir hayli az olmakla birlikte enorm.com.tr anında geri dönüş ve uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Dilerseniz bu mucizevi programın hangi alanlarda kullanıldığına biraz daha değinelim:

İlk olarak Graphpad Prism istatistiksel analiz, veri görselleştirme ve veri aktarımı alanında kullanılmaktadır. Pek çok analiz, temel istatistiksel çalışma bu yazılım kullanılarak yapılır. Çalışmacıların ihtiyaç duyduğu tüm verileri hızlı bir şekilde işleyebilmektedir. Genellikle Graphpad Yetkili Satıcı tarafından satışı yapılan bu yazılımda bilimsel yayınlar kadar normal bireylerinde anlayacağı veri görselleştirmeleri yapılmaktadır.

Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

En büyük avantajı son derece basit bir arayüze sahip olmasıdır. Yaptığı karmaşık çalışmaların aksine ilk kullanıldığı andan itibaren, Graphpad Prism çalışmalarına rahatlıkla adapte olmayı başarabilirsiniz. Tüm bu seçeneklerde hızlı sonuçlar almanız kolaylaşır ve aynı zamanda kapsamlı destek çalışmalarından da yararlanmış olursunuz.

Bir diğer avantajı ise hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlamasıdır. Tek başına ve kendini sürekli olarak geliştiren bu yazılımda esnek lisanslama seçenekleri ön plana çıkar. Hem akademik kurumlar hem de araştırma laboratuvarları için oldukça kullanışlı bir seçenektir.

Hemen Satın Alabilirsiniz

Türkiye’de Graphpad Yetkili Satıcı dendiğinde ilk olarak akıllara enorm.com.tr adresi gelmektedir. Bu adres hem kaliteli hem de ayrıcalıklı pek çok lisansı bir arada sunmaktadır. Teknik destek konusunda sorunsuz olması, anında lisans sağlaması ve hemen iletişime geçebilmesi de bir diğer önemli avantajı olarak öne çıkmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için sizler de hemen enorm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Hızlı, güvenli ve ekonomik alışveriş için doğru adres olduğunu söyleyebiliriz.

Editör: Bayram Tomakin