Sendikanın sosyal hesaplarındaki paylaşımlarına göre Mutlu, beraberinde  GMİS Genel Sekreter Yener Arslanbuğa, GMİS Armutçuk Şube Başkanı Şanver Turan, GMİS Armutçuk Şube yöneticileri, Amelebirliği Yardımlaşma Sandığı Armutçuk Denetim Kurulu üyesi Metin Artırmak, GMİS Armutçuk Şube Baş Temsilcisi Mehmet Yıldırım, temsilci ve çalışan üyeler ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette; Türk Metal Şube Başkanı Kalfa ve yönetimini kutladı, başarı dileğinde bulundu.

Mutlu, ziyaret anısına Kalfa’ya, üzerinde ocakta çalışan madenci figürü bulunan hediye takdim etti.

Kalfa da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Emek mücadelemizde çok önemli rolü olan değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” ifadelerine yer verdi.

DİDİM’DE BİR ARAYA GELDİ

Öte yandan, Kalfa, geçen hafta eşleri ile birlikte Türk Metal Sendikası uhdesindeki büyük Anadolu Didim Otel’e giden üyelerle bir araya geldi.

Üyelerin tesislerdeki son günlerinden bir gün önce Didim’e giden Kalfa, yaptıkları etkinliklerle ilgili görüş alış verişinde bulunarak, “Sosyal Sendikacılıkta çığır açan Türk Metal Sendikamızın Lideri Sayın Pevrul Kavlak ve Genel Merkez Yöneticilerimize üyelerimize sağladıkları imkanlar için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Editör: Manşet67 Haber