Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Gönüllü, Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Sekreter Sabriye Aşır, Denetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özaydın ile Denetim Kurulu Üyesi Arzu Tekin’in hazır bulunduğu ziyarette, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ve ERMED Yönetimi, üniversite ve Zonguldak ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulundular. Rektör Prof. Dr. Özölçer, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde devam eden ve planlanan çalışmalar ile ilgili gazetecilere bilgi verirken, ERMED Yönetimi’nden konuk gazetecilerin sorularına da yanıt verdi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Kdz. Ereğli Kampüsü’nde çalışmaların sürdüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Özölçer, üniversitenin büyümesi ve gelişmesi, yeni fakülteler ve yeni bölümler kazandırılması ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne yeni ve modern cihazlar edinilmesine yönelik çaba içerisinde olduklarını dile getirdi. Yerel medya ile üniversite işbirliğinin son derece önemli olduğuna da işaret eden Rektör Prof. Dr. Özölçer, ERMED Yönetimi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Zonguldak-Ereğli yolunda çalışmalar başladı... Zonguldak-Ereğli yolunda çalışmalar başladı...

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) Başkanı Doğan Gönüllü de, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ndeki gelişmeleri ve geleceğe yönelik projeleri, ilgi ve hassasiyetle takip ettiklerini söyledi.

Editör: Sevgi Yavuz