Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili adayları Murat Kotra ve Bayram Bozkurt, beraberinde partinin ilçe başkanı Rahman Demirtürk, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği başkanı İsmail Şentürk yönetimi ve üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği başkanı İsmail Şentürk, dernek çalışmaları ve aktiviteleri hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili adayları Murat Kotra ve Bayram Bozkurt ve beraberindeki heyete bilgiler verdi. İsmail Şentürk konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk’e kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken, Kotra ve Bozkurt’a da çıktıkları yolda başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili adayları Murat Kotra ve Bayram Bozkurt’da seçim çalışmaları kapsamında hazırladıkları projeler ve seçim stratejileri ile ilgili Şentürk ile fikir alış verişinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili adayları Murat Kotra ve Bayram Bozkurt ve beraberindeki heyet, Fiziksel Engelliler Derneği üyeleri ile sohbet ederek sorunları dinleyerek çözümü konusunda görüşlerini bildiriler.

Editör: Sinan Kabatepe