Saat 15.00’da yapılan miting, Belen Yenimahalle’ de Yeniden Refah Partisi yönetim kurulu üyeleri, İl ve ilçe Meclis Üyesi Adayları, Belen Yenimahalle sakinleri ile gerçekleşti.

İlk mitingini gerçekleştiren Genç Başkan Adayı Emre Karaarslan konuşmasında;

BİZ YAPAMAYACAĞIMIZ ŞEYLERİ VAAT ETMİYORUZ…

‘’Bizler bu partiye gönül verdik davasını, ideolojisini, vizyonunu ve misyonunu benimsedik aramıza katılan ekip arkadaşlarımızla aynı şeklide yola devam edeceğiz.

Önümüzdeki seçim sürecinde tüm mahallelere giderek 2. Ereğli dönemi vizyonumuzu başlatacağız.52 tane hazır projemiz var biz yapamayacağımız şeyleri vaat etmiyoruz bizler koltuk için değil, koltuğa oturmadan halkımıza hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu seçim hiçbir şekilde ittifakın bir parçası olmayacağız. Bazı Partiler aday belirlemekte bile zorlanıyor. Bizler aday adaysız bir süreç tamamladık. Yeniden Refah Partisi direk aday olarak vatandaşımızın karşısına çıktık. Bizler 100.yılımızda 100 yeni proje diyemiyoruz. Bunun sebebi bizler size yalan şov malzemesi olan süslü cümlelerle projeleri söyleyemeyiz sadece altı dolu, somut projelerimizi hemşerilerimiz için memleketimizin katma değerini artırmayı ve refah seviyesinde yaşamasını hedefliyoruz. Önümüzdeki 7 haftalık süreçte destek olmanızı bekliyoruz. Yapacağımız her şeyi sizler için yapıyoruz sizin de yanımızda olmanızı temenni ediyoruz.

Murat Sesli'nin seçim ofisi dolup taşıyor... Murat Sesli'nin seçim ofisi dolup taşıyor...

Kahvenin 40 yıl hatırı vardır, Yeniden Refah Partimizin 2. kırk yılını  beraber Refah içerisinde geçirmemiz dileğiyle’’ dedi.

Karaarslan; konuşmasının ardından Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Hakan Uluk’a da söz verdi.

AYNI ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ…

Uluk, yaptığı açıklamada;  Başkanımız Emre Karaarslan’a güveniyorum her daim yanındayım birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum ve siz değerli halkımızdan yanımızda olmanızı bekliyorum, mahallemizin sorunlarını bizlerden daha iyi kimse bilemez tabi, Ereğli’mizin her mahallesinde aynı özveri ile çalışacağız. Ben bir Belen Yenimahalle sakini olarak Belediye de de tüm eksikliklerimizin takipçisi ve sesi olacağım, katılan herkese teşekkür ederim’’ dedi.

Yapılan konuşmaların ardından vatandaşlara hatıra fotoğrafı çekilirken parti görevlileri hediye olarak kahve ikramında bulundu.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 21.36.39

Whatsapp Image 2024 02 04 At 21.36.40 (2)

Whatsapp Image 2024 02 04 At 21.36.42 (2)

Whatsapp Image 2024 02 04 At 21.36.42

Whatsapp Image 2024 02 04 At 21.36.41 (1)

Editör: Sudenaz Bolatcan