"Birlik ve beraberliğe sahip çıkarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21. yüzyılın yükselen lider gücü olmayı başaracağımıza yürekten inanıyorum" diyen Bozkurt, vatandaşların gösterdiği yakın ilgi ve desteğe de teşekkür etti.

Seçim çalışmaları kapsamında tüm gönüllere dokunma gayretinde olduklarını anlatan Bozkurt, güçlü Türkiye için vatandaşların 14 Mayıs tarihinde sandığa giderek oylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a vermelerini istedi.

Bozkurt, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Cumhurbaşkanımızın hedefleri var. Bu hedeflerin en önemlilerinden bir tanesi büyük ve güçlü Türkiye'dir. Bu doğrultuda ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Yine Cumhurbaşkanımızın daha adil bir dünya hedefi vardır. Dünya 5'ten büyüktür lafı da zaten bu yüzden dile getirmiştir. Dünyada 193 ülke var ama 5 ülke dünyayı yönetiyor. Türkiye'nin dünyayı yönetmesi gerekiyor ve bu doğrultuda emin adımlarla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürüyoruz. 14 Mayıs son derece önemli bir seçim. Bu seçimlerde sandığa giderek güçlü bir Türkiye için oylarımızı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a atacağız" 

TTK'YA İŞÇİ ALIMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk etapta verdiği Türkiye Taşkömürü Kurumu'na bin işçi alımını Filyos'da 2 bine çıkarttığını hatırlatan Bozkurt, "TTK'ya işçi alımı ile ilgili süreç önümüzdeki günlerde netleşecek. Bin işçi sözünü Cumhurbaşkanımız 2 bin kişiye çıkartması bölgemizde memnuniyetle karşılandı. Bu sayının arttırılması için çaba harcayacağız. Bizim istediğimiz halkımızın bizi Ankara'ya daha güçlü göndermesidir. Ne kadar güçlü gidersek bölgemiz için de o kadar güçlü oluruz. " sözleri ile konuştu.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı