Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk 13. Olağan Genel Kurul'da delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Polis evinde gerçekleştirilen kongreye yoğun katılım gerçekleştirildi. MHP MYK Üyesi Murat Kotra'^nın Divan Başkanlığını yaptığı kongreye İl Başkanı VaroL Demirköse ve partililer katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Varol Demirköse yaptı. Demirköse konuşmasında " Kongremizin birlik ve beraberlik çerisinde geçmesini ve yeniden başkanlığa seçilecek olan Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza bundan sonra ki görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Varol Demirköse'nin ardından Kürsüye davet edilen mevcut başkan ve Başkan Adayı Rahman Demirtürk, birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasında kongrenin Partiye ve ilçeye hayırlı olmasını dilediğini kaydetti.

392 Delegenin bulunduğu partide kongrede 250 delege oy kullandı. 245 gereçli oy kullanılırken, 5 oy ise geçersiz sayıldı. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı rahman Demirtürk, 245 delegeden aldığı oy ile yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

İŞTE EREĞLİ MHP'NİN YENİ YÖNETİM LİSTESİ;

Editör: Haber Merkezi